Weekend Mid-Ulster league fixtures

Bobby Lutton (centre, Lurgan Mechanics' Institute Sports and Social Club) presents a sponsorship cheque to the Mid-Ulster Football Association's Norman Livingston (left, chairman) and Colin McCullough (treasurer).
Bobby Lutton (centre, Lurgan Mechanics' Institute Sports and Social Club) presents a sponsorship cheque to the Mid-Ulster Football Association's Norman Livingston (left, chairman) and Colin McCullough (treasurer).

Full list of Saturday’s Mid-Ulster Football League fixtures:

MID-ULSTER INTERMEDIATE LEAGUE SECTION A: Banbridge Rangers v Lower Maze, Valley Rangers v St Mary’s.

MID-ULSTER INTERMEDIATE LEAGUE SECTION B: Broomhedge v Seagoe.

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION ONE: Armagh Rovers v The Ambassadors, Coalisland Athletic v Hill Street, Lurgan Institute v Red Star.

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION TWO: Gilford Crusaders v Portadown BBOB, Lurgan BBOB v Armagh Celtic.

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION THREE: Aghalee Village v Caledon Rovers, Goodyear v Moira Albion, Hillsborough Boys v Lurgan United, Newmills v Armagh Blues, White City v Union Lusa.

MID-ULSTER LEAGUE DIVISION FOUR: Banbridge YCOB v West End Hibs, Damolly v Orchard Athletic.

MUFL RESERVE CHAMPIONSHIP: Ballymacash Rangers v Annagh United, Banbridge Rangers v Dollingstown, Loughgall v Banbridge Town AFC, Newry City AFC v Armagh City.

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION ONE: Craigavon City v Moneyslane, Hill Street v Lower Maze.

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION TWO: The Ambassadors v Derryhirk United, Ballyoran v Lurgan Institute.

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION THREE: Seagoe v Rectory Rangers, Silverwood United v Donaghmore, Tullyvallen v Banbridge Town AFC, Valley Rangers Swifts v Gilford Crusaders.

MID-ULSTER RESERVE LEAGUE DIVISION FOUR: Goodyear v Aghalee Village, Knockmenagh Swifts v Newmills.

MARSHALL CUP: Lurgyvallen12 v Lurgan Thistle, Orchard City v Millbrook, AFC Craigavon v Riverdale, Ballyoran v Glenavy, Cookstown Celtic v Loughgall reserves, Derryhirk United v Laurelvale, Donaghmore v Richhill, Fivemiletown United v Bourneview Mill, Keady Celtic v Tullyvallen, Knockmenagh Swifts v Windmill Stars, Lurgan Town v Scarva Rangers, Markethill Swifts v Silverwood United, Moneyslane v Craigavon City, Rectory Rangers v The Dons, Santos FC v Sandy Hill, Southside v Oxford Sunnyside.

PREMIER CUP: Crewe United v Newry City AFC, Seapatrick v Ballymacash Rangers.

WILMOR JOHNSTON MEMORIAL CUP: Windmill Stars reserves v Crewe United reserves, Broomhill reserves v Coagh United reserves, Dungannon Rovers reserves v Markethill Swifts reserves, Laurelvale reserves v Lurgan Town reserves, Lurgan Celtic reserves v Bourneview Mill reserves, St Mary’s reserves v Rathfriland Swifts.

O’HARA CUP: Donacloney reserves v Valley Rangers Swifts, Richhill reserves v Glenavy reserves, Southside reserves v Lurgan United reserves.

BOB RADCLIFFE CUP: Broomhill v Camlough Rovers.